به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند دکتر محسن وطن خواهی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:
دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند. هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و استقامت راد مردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش در دفاع از کیان آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی ثبت کردند.

این رویداد عظیم با آثار و برکات بی‌شمار خود به منزله گنجینه‌ای ارزشمند و هویت‌ساز، باید برای همیشه زنده بماند و هدایت‌بخش نسل‌های بعدی این سرزمین و حتی ملت‌های آزاده جهان قرار گیرد، چه اینکه امروزه بسیاری از آزادگان با الگوگیری از رشادت‌هایی که رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس به نمایش گذاشتند، در مقابل آمریکای جنایتکار ایستاده‌ و مشق مقاومت می‌نمایند.
اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به رهبر معظم انقلاب، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران عزیز تبریک عرض نموده و تعالی ملت همیشه سربلند ایران بخصوص مردم شهید پرور و شریف شهر جدید پرند را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

لینک کوتاه نوشته
https://parand.ntdc.ir/?p=20010
کد خبر
20010