به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، دکتر وطن خواهی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران در پیامی آغاز هفته بسیج را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسیج تبلور اتحاد و انسجام ملی، حماسه آفرینی ها، رشادت ها، دلاوری ها و فداکاری مردان مردی است که با ایثار و از خودگذشتگی خود در طول دوران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به ویژه در دوران دفاع مقدس، همواره در راه آزادگی کوشیدند.
نیروی مردمی بسیج در طول دوران انقلاب اسلامی در برهه های حساس، خوش درخشیده و همواره در راستای صیانت از کیان انقلاب و نظام اسلامی، نقش تاثیرگذاری ایفا کرده است. بدون شک بسیج، این لشگر مخلص خدا که در سال های جنگ تحمیلی در لباس رزم و در دوران پس از جنگ در قالب سازندگی به کشور خدمت می‌کرد، اکنون نیز در دوره جنگ نرم و نبرد اقتصادی به عنوان یک الگوی کارآمد اسلامی این توانمندی را دارد که علاوه بر تداوم اقدامات سازندگی، پرچمدار تقویت استحکام درونی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.
تبیین تفکر بسیجی، ارزش‌ها، فرهنگ دوران دفاع مقدس و دلاوری های بسیج مردان غیور بیش از گذشته در جامعه و بین نسل جوان اهمیت دارد و هفته بسیج بهترین فرصت یادآوری رشادت و جانفشانی شهدا است.
اینجانب آغاز هفته گرامیداشت بسیج مستضعفین که در سال جاری به شعار«بسیج، پاره تن مردم» مزین شده است را به تمامی بسیجیان مخلص، به ویژه فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج و مردم فهیم و ولایت مدار ایران عزیز و شهروندان شهر جدید پرند تبریک عرض می کنم.

لینک کوتاه نوشته
https://parand.ntdc.ir/?p=20160
کد خبر
20160