به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، دکتر وطن خواهی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران در پیامی آغاز هفته وحدت را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

دوازدهم ربیع‌الاول به روایت برادران اهل سنت سال‌روز ولادت حضرت محمدمصطفی(ص)، پیامبر گرامی اسلام و آغاز هفته وحدت است، از سوی دیگر شیعیان میلاد نورانی دردانه خلقت و اشرف انبیاء الهی را هفدهم ربیع می‌دانند. با پیروزی انقلاب اسلامی به ابتکار معمار انقلاب که خود از منادیان وحدت در جهان اسلام بود، نامگذاری بین این دو تاریخ به عنوان «هفته وحدت» بین شیعه و سنی، محقق شد، آرمانی بزرگ که در صورت تحقق می‌تواند منشا تحولات و اثرات بزرگی در جهان اسلام باشد.

از مهم‌ترین آموزه‌های اسلام ناب محمدی (ص) لزوم یکپارچگی و وحدت کلمه میان مسلمانان است که توجه به آن موجب شکوفایی و سرافرازی مسلمانان و جهان اسلام خواهد شد و بی شک راه عزت و سعادت مسلمانان در گرو همدلی، داشتن بینش و بصیرت و همچنین شناخت هرچه عمیق تر به معارف دین و سیره نورانی ائمه اطهار (علیهم السلام) است.

اینجانب فرارسیدن هفته وحدت و ولادت خجسته فخر عالم و آدم، پیام‌آور مهربانی و اخلاق، حضرت محمد مصطفی (ص) و نیز ولادت فرخنده امام جعفر صادق (ع)، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری را به تمامی هموطنان عزیز، به ویژه شهروندان ولایت مدار شهر جدید پرند تبریک و شادباش عرض می نمایم.

 

لینک کوتاه نوشته
https://parand.ntdc.ir/?p=20077
کد خبر
20077