به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) مراسم آئین کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه های این شرکت، با حضور دکتر ملکشاهی فرماندار محترم شهرستان رباط کریم، حجت الاسلام پاشاکی امام جمعه پرند، سرهنگ ارشدی فرمانده سپاه حیدر کرار (ع)، دکتر وطن خواهی مدیر عامل شرکت عمران پرند و مهندس چهاردولی عضو هئیت مدیره این شرکت و سایر مدیران و کارشناسان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محسن وطن خواهی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: باتوجه به بسترهای مذهبی، آموزشی و فضای سبز و نیازهای شهروندان در فازهای مسکن مهر امروز پروژه ای از قبیل حوزه مقاومت بسیج با برآورد اولیه بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال و در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی در ادامه افزود: شرکت عمران شهر جدید پرند با تمام نیرو و اعتبار خود به میدان آمده است تا تعهدات خود را به یاری خداوند انجام دهد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین پاشاکی امام جمعه ضمن تقدیر و تشکر از شرکت عمران شهر جدید پرند اینگونه اقدامات را قابل تحسین و زمینه ساز امور فرهنگی و اعتقادی و مذهبی شهر شمرده و آینده شهر پرند را روشن توصیف کردند که با افتتاح هر یک از این پروژه ها در کوتاه ترین زمان از دغدغه ها و نیاز های مردم و شهروندان کاسته می شود.

لینک کوتاه نوشته
https://parand.ntdc.ir/?p=19646
کد خبر
19646